Częstochowa, ul. Przykładowa 1

GSM: +48 500-500-500

biuro@nordpol.pl

Gruntowe pompy ciepła

System ogrzewania budynków - ekonomiczny w eksploatacji, bezproblemowy w obsłudze i bezpieczny dla środowiska

Wykonujemy profesjonalne instalacje grzewcze oparte na nowoczesnych gruntowych pompach ciepła odzyskujących naturalną energię zmagazynowaną w gruncie.

Ciepło z gruntu

Pompa gruntowa pobiera energię słoneczną zakumulowaną w gruncie, wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych.

Ogrzewanie i chłodzenie

Gruntowa pompa ciepła zapewnia ogrzewanie budynku i ciepłą wodę użytkową, a latem może pełnić funkcję chłodzącą.

Wygoda i bezpieczeństwo

Pompy ciepła to urządzenia spełniające najwyższe standardy w zakresie ekologii oraz wygody i bezpieczeństwa użytkowania.

Ekologiczne, ekonomiczne, efektywne – ogrzewanie idealne

Gruntowe pompy ciepła wykorzystują ciepło przechowywane w warstwach powierzchniowych ziemi. Dzięki tym urządzeniom energia magazynowana w gruncie może być wykorzystana do ogrzewania wody i budynków mieszkalnych oraz użytkowych.

Zapotrzebowanie na ciepło pokryte w całości z jednego źródła

Prawidłowo dobrana i zainstalowana gruntowa pompa ciepła w pełni pokrywa zapotrzebowanie na energię grzewczą i nie wymaga dodatkowego wsparcia alternatywnymi źródłami ciepła. Pobiera ciepło z gruntowych wymienników płaskich lub pionowych odwiertów.

Odpowiednie do różnego typu budynków

Gruntowe pompy ciepła możemy instalować zarówno w nowopowstających budynkach, jak również – przy odpowiedniej modernizacji – w już istniejących obiektach.

Odpowiednie do różnego typu budynków

Instalacja grzewcza oparta o gruntową pompę ciepła znacznie redukuje emisję gazów cieplarnianych i pozwala na oszczędności finansowe w dłuższej perspektywie czasowej.

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Magnam, labore?

kontakt

280
Projects Finished

175
Happy Clients

140
Our Team

217
Hours of Work

Dlaczego my?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorem error ullam sed quisquam qui voluptatum corrupti cumque debitis autem dolores?

  • EXPERT & PROFESSIONAL
  • HIGHT QUALITY WORK
  • QUICK IN RESPONSE
  • PROFESSIONAL APPROACH
  • SATISFACTION GUARANTEE
  • 24/7 EMERGENCY

Gruntowe pompy ciepła renomowanych producentów

Niezawodne i efektywne centralne ogrzewanie to podstawa każdego obiektu mieszkalnego i publicznego. Proponujemy rozwiązania grzewcze od najlepszych producentów. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią pompę ciepła oraz zajmiemy się jej kompleksową instalacją.

Rzetelny i całościowy projekt instalacji grzewczej

Wykonujemy profesjonalny projekt instalacji grzewczej, który zawiera wszystkie potrzebne obliczenia, dobór pompy ciepła, instalację c.o dostosowaną do źródła ciepła oraz uwzględnia warunki klimatyczne i terenowe.

Fachowa i kompleksowa instalacja gruntowej pompy ciepła

Na podstawie wykonanego projektu oferujemy sprawny, fachowy i pełny montaż systemu grzewczego.

Wysokowydajne i ekonomiczne gruntowe pompy ciepła

Zastosowanie gruntowej pompy ciepła pozwoli uzyskać możliwie największe oszczędności oraz poprawić komfort w pomieszczeniach.

zadzwoń więcej