Częstochowa, ul. Przykładowa 1

GSM: +48 500-500-500

biuro@nordpol.pl

Powietrzne pompy ciepła

Prosty w instalacji, bezobsługowy system ogrzewania i chłodzenia - do obiektów nowych i modernizowanych

W naszej ofercie znajdziecie kompleksowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania wody i budynków z wykorzystaniem najnowszych pomp ciepła odzyskujących energię zmagazynowaną w powietrzu.

2 tryby pracy

Powietrzne pompy ciepła zapewniają pracę w dwóch trybach – grzania oraz chłodzenia.

Niekłopotliwa instalacja

Powietrzne pompy nie wymagają budowania drogiego systemu do odbioru ciepła (bez drogich przyłączy, robót ziemnych itp.).

Efektywna praca nawet w niskich temperaturach

Nowoczesne sprężarki umożliwiają pracę urządzenia w zakresie temperatur od -15oC do +45oC.

Optymalny wybór
dla środowiska i portfela

Pompy ciepła umożliwiają odzyskanie naturalnej energii zmagazynowanej w powietrzu – są czystym i ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym. Nie zanieczyszczają środowiska, a ich instalacja znacząco obniża rachunki za ogrzewanie.

Maksimum wydajności - minimum obsługi

Zainstalowane we właściwy sposób i serwisowane pompy ciepła będą sprawnie funkcjonować przez kilkadziesiąt lat. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz wygodnym użytkowaniem, które jest praktycznie bezobsługowe.

Czyste paliwo i realne oszczędności

Montaż pompy ciepła pozwala na efektywne wykorzystywanie odnawialnego źródła energii, dzięki temu wysokie lub wahające się ceny gazu, oleju czy węgla – zwłaszcza w sezonie grzewczym – przestają być problemem.

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Magnam, labore?

kontakt

280
Projects Finished

175
Happy Clients

140
Our Team

217
Hours of Work

Dlaczego my?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorem error ullam sed quisquam qui voluptatum corrupti cumque debitis autem dolores?

  • EXPERT & PROFESSIONAL
  • HIGHT QUALITY WORK
  • QUICK IN RESPONSE
  • PROFESSIONAL APPROACH
  • SATISFACTION GUARANTEE
  • 24/7 EMERGENCY

Powietrzne pompy ciepła – na różne potrzeby grzewcze

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór powietrznych pomp ciepła. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i przemysłowych zarówno nowych, jak i modernizowanych.

Powietrzne pompy ciepła - na różne potrzeby grzewcze

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór powietrznych pomp ciepła. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i przemysłowych zarówno nowych, jak i modernizowanych.

Szeroki wybór urządzeń od uznanych producentów

Nasz asortyment spełni potrzeby i wymagania każdego klienta. Sprzedajemy i instalujemy urządzenia od najlepszych światowych producentów.

Gwarancja profesjonalnego montażu

Działamy kompleksowo, szybko i rzetelnie. Wykonujemy najbardziej skomplikowane zlecenia dla naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalną instalację powietrznych pomp grzewczych.

zadzwoń więcej